Изделия из бетона

доставка

Железобетонные изделия - основной вид бетона, применяемый для строительства во всем мире.

На сегодня мы можем предложить Вам большой выбор железобетонных изделий а также всегда можно заказать нестандартные железобетонные изделия для любых Ваших нужд.

Товарный бетон с доставкой

доставка

Мы занимаемся доставкой бетона а также предоставляем услуги автобетононасоса по Харькову и области.

Доставка бетона производится с помощью автобетоносмесителей, а подача бетона к месту укладки - с помощью автобетононасоса.


Лаборатория испытаний

доставка

Тестирование продукции проводится как в лабораторных условиях, так и на строительной площадке.

Возможно проведение испытаний железобетонных конструкций неразрушающим способом. Имеется возможность проводить испытания плит перекрытий.


Уважаемые клиенты!

Мы рады приветствовать Вас на сайте компании ООО «С.К.С.М.». Наш завод ЖБИ – одно из самых больших и современных предприятий строительной промышленности г.Харькова и области. Мы изготавливаем товарный бетон всех марок, строительный раствор, железобетонные изделия серийные и по индивидуальным заказам, плиты перекрытий, бетонные ограждения, ступени бетонные, прогоны, плиты тротуарные, бетонные блоки, арматурные изделия и другую продукцию.

Всего предприятие изготавливает 24 вида продукции и 138 наименований. Вся продукция отвечает требованиям нормативно-технической документации и имеет высокое качество. Мы проводим испытания бетона в собственной сертифицированной лаборатории и продаем бетон высшего качества.

Мы с большим вниманием и уважением относимся к нашим клиентам независимо от статуса принадлежности, то ли это большая строительная компания, то ли частное лицо.

Главная цель деятельности нашего предприятия – полное удовлетворение потребительского спроса на строительную продукцию высокого качества, создание лучшей цены бетона в Харькове при отличном качестве продукции и конкурентоспособной цены на рынке Украины. Для достижения этой цели мы обновляем оборудование, внедряем новые технологии и материалы, сотрудничаем с наукой, чем обеспечиваем надежность и долговечность выпускаемой продукции.

ООО "С.К.С.М." принимает активное участие в строительстве нового Харькова, производит поставки бетонной смеси на промышленные, жилые и общественные объекты.

Сегодня "СКСМ" – это современное высокотехнологичное производство. Предприятие изготавливает качественные бетоны с химическими добавками со строго регулируемыми показателями технологических свойств, прочности и долговечности для возведения монолитных и сборно-монолитных зданий.

Конкуренцію витримує і перемагає

Коли б наперед знати, з чого і де може відродитися сучасне передове підприємство, то й «сіяти», тобто вкладати інвестиційні кошти, варто було би в грунт не такий вже, на перший погляд, і родючий. ТОВ „С.К.С.М.”, який сьогодні у Харкові став провідним виробником бетонних та залізобетонних виробів, почав працювати з 2001 року, але історію свою веде ще з 1961-го. Спочатку він входив до складу будівельно-монтажного тресту, згодом став самостійним підприємством.

Проте загальна економічна криза, що не обійшла й вітчизняне будівництво, неабияк відобразилася на галузевих підприємствах Харкова. Скорочувалося виробництво, заводи намагалися якомога швидше позбутися непотрібних, як тоді здавалося, підрозділів.

– Почався занепад і на цьому підприємстві – розповідає директор ТОВ «С.К.С.М.» Перепелиця Віталій Анатольович – недолік коштів призвів до того, що не оновлювались і не підтримувались в належному стані основні фонди. Підприємство терпіло крах і могло сбанкротіти. Тоді виникла ідея утворити нове підприємство у формі товариства з обмеженою відповідальністю. Технічний стан виробничого обладнання не витримував ніякої критики, кваліфікованих фахівців не було. Технологічне устаткування та заводські комунікації відновлювали власноруч.

Сьогодні комбінат працює стабільно і має можливості збільшення потужності виробництва. Власним коштом і силами підприємство веде реконструкцію та оновлення обладнання, удосконалює технології. За нашим підприємством закріпилася репутація постачальника винятково високоякісної продукції.

Будівельний ринок у Харкові, як і на всій Слобожанщині, нині доволі активно прогресує. Відповідно розвивається і конкуренція, яку ТОВ «С.К.С.М.» не тільки витримує, а й виходить у ній переможцем.

– Досягається це передусім завдяки якості продукції та організації виробництва, – веде далі головний технолог підприємства Світлана Павлівна Прилуцька. – Ми ніколи не залишаємо без уваги будь-які нові та передові розробки, що існують у вітчизняній будіндустрії, цікавимося й зарубіжними новинками. Не зволікаємо і з запровадженням нововведень – наприкінці цього чи на початку 2005 року плануємо перевести бетонорозчинний вузол на автоматизований режим, завершити комп’ютеризацію виробничих процесів. Певна річ, слід дбати і про стан технічного парку комбінату.

Незабаром старі вітчизняні компресори замінимо на високоефективні бельгійські. Звичайно, хотілось би більше купувати обладнання наших виробників, але на сьогодні воно не може конкурувати з західними виробниками.

Підприємство підтримує добрі партнерські стосунки з багатьма підприємствами Харківщини особливо з підприємствами отраслі, розвиває відносини з виробниками й інших регіонів України. Головні споживачі продукції ТОВ «С.К.С.М.» – АТЗТ „Спецбудмонтаж” та інші будівельні організації Харкова та Харківської області.

– Якщо порівнювати перші півріччя нинішнього та минулого років, – провадить керівник підприємства, – то обсяг виробнцтва зріс приблизно на 260%, і така тенденція спостерігається весь час від початку роботи ТОВ „С.К.С.М.”. Попит на нашу продукцію підвищується доволі швидко, ми плануємо розширити номенклатуру продукції згідно з попитом сучастного будівництва. Привертають потенційних покупців і гнучкі ціни на вироби, у цьому напрямкі ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом.

Усі вироби, що ми випускаємо, сертифіковано і відповідають існуючим нормам, стандартам, а головне – вимогам тих, хто їх використовує.

Якість продукції, що випускається на підприємстві, контролює лабораторія, яка оснащена усім необхідним обладнанням для проведення іспитів. Незабаром буде впроваджена компьютерізація роботи лабораторії.

Сьогодні ми активно співпрацюємо з представниками науки Харківщини, – розвиває тему Світлана Прилуцька. – Нині активно контактуємо з Харківською державною академією будівництва та архітектури з приводу впровадження нових видів бетонних сумішей та технологій виробництва залізобетону. Ця тематика дуже актуальна на сьогодні. Зростають темпи будівництва і вимоги до матеріалів, використання нових та контролю їх якості. На підприємстві приділяється особлива увага контролю якості продукції яка використовується у будівництві.

У колективі підприємства працюють 130 чоловік. Попри те, що будівельним роботам притаманна сезонність, заробітна плата у ТОВ «С.К.С.М.» достатньо висока і виплачуюється регулярно, поступово підвищується.

– У нас всі працюють на відрядній системі оплати праці, – зауважує Микола Іванович. – Найбільше будівельних робіт розпочинається у квітні-травні, тоді попит на наші вироби зростає ледь не по годинах. Тому й доводиться виготовляти їх заздалегідь, хоча в умовах сучасної економіки працювати фактично на склад, хай і нетривалий час, дуже неефективно. На жаль, повністю позбутися у ротації в кадрах нам поки що не вдається, проте провідні спеціалісти комбінату свої професійні обов’язки виконують на дуже високому рівні. Головне, що є команда, з якою можна працювати і досягати успіхів – недарма ж наше підприємство лідирує серед харківських виробників бетону та залізобетонних виробів.

Із цих виробів у першій столиці зводяться житлові будівлі, так 25-поверховий житловий комплекс на проспекті Леніна – перший такий у місті, промислові споруди – солодовня пивзаводу „Рогань”, лікеро-горілчаний завод в селищі Малинівка, торгівельні та розважальні комплекси. Завод забезпечував постачання бетонної суміши для ремонту злітної смуги Харківського державного авіаційного підприємства.

Звичайно, у директора підприємства, яке змогло так блискуче розвинутися у нинішні економічно складні часи, не можна було не поцікавитися тим, яких заходів, на його думку, слід невідкладно вжити на державному рівні, аби й усій галузі працювалося легше та ефективніше.

– Насамперед має бути змінено податкову політику, – поділився В.А. Перепелиця – знижено податковий тиск. Сьогодні немає реальної державної програми розвитку будівництва, тому воно може залишитися незатребуваним, якщо у будівельну індустрію кошти не вкладатимуться централізовано. Без цього по-справжньому не оновиться промисловий комплекс, а житлові будинки не стануть зручнішими, якіснішими, а головне – дешевшими і більш доступними нашим людям.

На ТОВ „С.К.С.М.” не сумніваються, що з часом так воно і станеться. А отже є запал до роботи і сьогоднішньої, і на перспективу. Впевненість у тому, що все накреслене підприємством неодмінно буде виконано, грунтується на професіоналізмі, цілеспрямованості та ентузіазмі його трудового колективу.

ЮРІЙ ШЕВЧЕНКО